PR-owiec = Wielozadaniowiec. Ruszyła rejestracja na 15 Kongres Public Relations i Komunikacji

dodano: 
03.07.2019
komentarzy: 
0

PR-owcy to osoby od zadań specjalnych, łączące w organizacjach wiele obszarów – social media, HR, marketing, employer branding... Jak się w tym odnaleźć? Jak korzystać z nowych sposobów komunikacji? Właśnie temu poświęcony będzie 15 Kongres Public Relations i Komunikacji. Wydarzenie już w dniach 15-16 października 2019 roku w Warszawie!

Kongres Public Relations i Komunikacji to dwa dni wypełnione wiedzą – 17 praktycznych prelekcji, 15 inspirujących case studies.  

Myśl przewodnia tegorocznej edycji wydrzenia to #PR-owiec #Wielozadaniowiec. PR-owcy zajmują się dziś digitalem, social mediami, podcastami, influncerami i innymi narzędziami komunikacji, realizują także zadania z obszaru marketingu czy employer brandingu. Dlatego podczas konferencji będzie mowa m.in. o tym, jak wykorzystać cyfrowe kanały, influencerów czy podcasty w budowaniu wizerunku marki czy w jaki sposób zwiększyć efektywność komunikatów w mediach.

Omówione zostaną też podcasty, muzyka, gwiazdy jako nowe narzędzia i kanały dotarcia do odbiorcy, metody unikania błędów komunikacyjnych i budowania strategii, która trafia do wszystkich. Zaprezentowane zostaną także najciekawsze kampanie PR z 2019 roku – case studies m.in. Męskiego Grania, McDonald’s, Goodyear, Greenpeace, Microsoftu czy Innogy.

Więcej informacji i rejestracja na stronie.

Organizatorem konferencji jest Puls Biznesu.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin