PRoto.pl i Paweł Biedziak szkolą z komunikacji w kryzysie!

dodano: 
12.05.2011
komentarzy: 
0

PR kryzysowy jest jednym z najbardziej pożądanych tematów szkoleń w branży. Zarówno sonda, jak i konkurs z pytaniem o zagadnienia szkoleniowe, przeprowadzane przez PRoto.pl w kwietniu pokazały, że komunikacja w kryzysie jest kluczowym wątkiem doszkalania się specjalistów z branży. Na polu komunikacji kryzysowej mamy jeszcze wiele braków do nadrobienia, skoro nawet taki gigant jak adidas nie podołał sytuacji związanej z zamalowaniem muru na warszawskim Służewcu.

19.maja w Warszawie odbędzie się szkolenie z PR kryzysowego, prowadzone przez rzecznika NIK-u - Pawła Biedziaka. Szkolenie zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ prowadzący poprosił, aby uczestnicy przynieśli ze sobą laptopy, tak, aby mogli pracować na realnych sytuacjach, znalezionych w sieci.

 

Paweł Biedziak jest ekspertem PR, byłym policjantem i dziennikarzem. Obecnie sprawuje funkcję rzecznika prasowego Najwyższej Izby Kontroli.

W latach 1994-1997 był rzecznikiem komendanta wojewódzkiego Policji w Szczecinie, od listopada 1997 - rzecznikiem kolejnych czterech Komendantów Głównych Policji. Karierę w Policji skończył w styczniu 2007. W swojej codziennej pracy w Policji nie raz spotkał się z sytuacjami kryzysowymi różnego formatu.

Od lutego 2007 r. do lutego 2009 r. był zastępcą redaktora naczelnego Super Expressu oraz współautorem 13 filmów dokumentalnych o historii polskiej policji (Zbrodnie niedoskonałe).
2 marca 2009 roku został rzecznikiem prasowym Najwyższej Izby Kontroli.

Paweł Biedziak ma ponadto bogate doświadczenie dydaktyczne. Prowadzi zajęcia na wydziale dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, studiach podyplomowych Public Relations w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera, jest też kierownikiem studiów w Instytucie Chrześcijańskich Mediów i Komunikacji Społecznej Warszawskiego Seminarium Teologicznego.

Jest laureatem nagrody Łeb PR 2007 przyznawanej przez Polskie Stowarzyszenie Public Relations i członkiem Akademii Ekspertów PR.

Zapraszamy na szkolenie! Zapisz się już dziś!

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin