Radio Zet: Naczelny Super Expressu zostanie PR-owcem

dodano: 
26.04.2018
komentarzy: 
0

Jak podaje dziennikarz Radia Zet Mariusz Gieraszewski, Sławomir Jastrzębowski, redaktor naczelny dziennika Super Express, żegna się z dziennikarstwem po 11 latach pracy. Ma zostać udziałowcem i prezesem firmy R4S, której założycielem jest Mariusz Sokołowski, wieloletni rzecznik prasowy policji.

Jastrzębowski, jak podaje dziennikarz Radia Zet, do spółki trafi w czerwcu. Mariusz Sokołowski w rozmowie z PRoto.pl wstrzymał się od potwierdzenia informacji. Przyznał jedynie, że R4S się rozwija, planuje zmiany i w najbliższym czasie będzie ogłaszać poszerzenie zespołu o nowe osoby. Obecnie współpracownikiem agencji, a od 1 stycznia 2018 roku również udziałowcem, jest Adam Hofman, były polityk i rzecznik Prawa i Sprawiedliwości. W zarządzie R4S jest także Michał Wiórkiewicz.

Sławomir Jastrzębowski wcześniej był szefem działu śledczego Dziennika Łódzkiego, a później zastępcą redaktora naczelnego Faktu. Na obecnym stanowisku pracuje od 2007 roku. Siedem lat później zaczął odpowiadać nie tylko za gazetę drukowaną, lecz także za serwis se.pl, wydania zagraniczne, aplikacje mobilne i wydania tematyczne.

Super Express ogłosił tymczasem, że Jastrzębowski rzeczywiście odchodzi z gazety. Jego następcą został Grzegorz Zasępa. (mp)

Czytaj więcej:
GW: PWPW zlecała usługi PR agencji Mariusza Sokołowskiego

Zdjęcie główne: youtube.com

Źródło:

wiadomosci.radiozet.pl, Naczelny „Super Expressu” zostanie prezesem spółki Adama Hofmana, 26.04.2018/ własne
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin