Rafał Bochenek dyrektorem departamentu marketingu w PGNiG

dodano: 
14.03.2019
komentarzy: 
0

Rafał Bochenek, były rzecznik rządu Beaty Szydło, z początkiem marca 2019 roku objął funkcję dyrektora departamentu marketingu w spółce Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo. Na stanowisku zastąpił Edytę Żyłę, która była dyrektorem departamentu marketingu od lipca 2018 roku. Żyła nie pracuje już w PGNiG.

Wcześniej Rafał Bochenek odpowiadał m.in. za przygotowanie konferencji COP24 w Katowicach w 2018 roku. W przeszłości był rzecznikiem rządu Beaty Szydło (w latach 2016-2017) oraz samorządowcem – radnym rady miejskiej w Wieliczce oraz wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Wielickiego. Zajmował się także prowadzeniem wydarzeń kulturalnych oraz m.in. konwencji inaugurującej kampanię samorządową Prawa i Sprawiedliwości w 2015 roku w Wieliczce, a później konwencji głównej w Warszawie. Ma również doświadczenie w pracy w mediach – przez prawie trzy lata pracował jako prezenter w TVP Kraków.

Jest absolwentem studiów prawniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim, ukończył także aplikację notarialną w Krakowie. Obecnie kończy studia menedżerskie MBA. (bm)

Źródło:

Zdjęcie główne: Kancelaria Premiera, via Wikimedia Commons
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin