Rafał Kandziora rzecznikiem Parku Śląskiego

dodano: 
11.02.2020
komentarzy: 
0

Rafał Kandziora został dyrektorem ds. marketingu i public relations oraz rzecznikiem prasowym Parku Śląskiego. Pełni też funkcję redaktora naczelnego „Gazety Parkowej”. Stanowisko objął w grudniu 2019 roku. Do jego obowiązków należy kształtowanie relacji z mediami, akcjonariuszami i kluczowymi klientami, promowanie marki organizacji, przygotowywanie informacji prasowych i opracowywanie strategii przekazywania kluczowych wiadomości, współpracowanie z działem marketingu i monitoring mediów.

Kandziora wcześniej przez siedem miesięcy był rzecznikiem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Katowicach. Pracował ponadto jako dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w Zabrzu. Jest także radnym Prawa i Sprawiedliwości w sejmiku województwa śląskiego. Ukończył kierunek rehabilitacja ruchowa na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Nowy rzecznik Parku Śląskiego zastąpił Łukasza Buszmana, który od grudnia 2019 roku obejmuje stanowisko menedżera ds. promocji w Arenie Gliwice, gdzie zajmuje się promocją, PR-em i komunikacją, a także współpracą z mediami. (mp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin