Agencja Design PR przechodzi rebranding i rozszerza ofertę

dodano: 
16.04.2019
komentarzy: 
0

Krakowska agencja Design PR (w skrócie DPR) przeszła rebranding – od teraz działa jako Design PR&Marketing Group. Jak wyjaśniają jej przedstawiciele, rozszerzenie nazwy i zmiana identyfikacji wizualnej związane są z rozszerzenem oferty o działalność marketingową, a także reorganizacją pracy firmy i zeszłorocznymi zmianami kadrowymi.

„Od początku istnienia agencji głównym jej celem były działania związane z komunikacją i public relations. Wraz z coraz prężniej rozwijającymi się mediami online firma już od dłuższego czasu stopniowo rozszerzała zakres swojej działalności o usługi marketingowe, promocyjne i reklamowe, wciąż realizując te związane z PR-em” – czytamy w komunikacie prasowym.

Nowe logo ma korespondować z przyjętą wizją firmy, a przy jego projektowaniu sugerowano się aktualnymi trendami: identyfikacja wizualna miała być elegancka i minimalistyczna – tłumaczą przedstawiciele Design PR&Marketing Group. Zmiany mają także pokazywać, że agencja nie stoi w miejscu, ale ciągle się rozwija i podąża za panującymi trendami – dodają.

Dotychczasowe logo Design PR
Dotyczczasowa identyfikacja wizualna agencji, która obowiązywała od 2010 roku

Rebranding, który rozpoczęto jeszcze w styczniu 2019 roku, zakończył się na początku kwietnia. W związku z wprowadzonymi zmianami agencja planuje kampanię promocyjną w internecie.

Nową identyfikację wizualną Design PR&Marketing Group przygotowała Natalia Bułdak, Graphic Designer agencji. (bm)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin