Magazyn „Twój Styl” odświeża logo

dodano: 
15.02.2019
komentarzy: 
0

Należący do wydawnictwa Bauer miesięcznik „Twój Styl” odświeża swoją identyfikację wizualną. Z marcowym wydaniem nastąpi relaunch, w ramach którego zmienione zostaną logotyp, makieta oraz układ stron.

Jak czytamy w informacji prasowej, nowe logo jest nowocześniejsze, a makieta miesięcznika bardziej przejrzysta i ułatwiająca nawigację. Częściowo zmieniono także układ magazynu przez wprowadzenie nowych formatów i sekcje tematyczne.


Nowe logo miesięcznika

„Od wydania marcowego makieta Twojego Stylu staje się bardziej prosta, spokojna graficznie i minimalistyczna, a dzięki temu także bardziej elegancka. Nawigację ułatwia nie tylko czytelny podział na działy tematyczne, wyraźne paginy, wewnętrzne okładki otwierające działy, ale również nowe elementy graficzne, które ułatwiają lekturę (podobnie jak powiększona czcionka) i szybkie zapoznanie się z treścią” – opisują zmiany przedstawiciele wydawnictwa w przesłanym komunikacie.

Wprowadzane zmiany są efektem zrealizowanych jeszcze w 2018 roku badań fokusowych wśród czytelniczek luksusowych magazynów kobiecych w całej Polsce. (bm)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin