Ruszyło badanie CCIFP na temat CSR w Polsce!

dodano: 
05.11.2020
komentarzy: 
0

Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP) już po raz piąty zaprasza firmy i organizacje do udziału w cyklicznym badaniu CSR w praktyce – barometr CCIFP. Jego celem jest pokazanie, w jakim stopniu firmy angażują się w działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, jakie są ich motywy, a także kto i w jaki sposób zarządza polityką CSR w organizacji. Tegoroczna ankieta została poszerzona o pytania dotyczące działań firm w obliczu pandemii.

Ankieta online dostępna jest na stronie

Wypełnienie jej nie zajmie więcej niż dziesięć minut. Odpowiedzi można udzielić do piątku 13 listopada 2020 roku.

„Do udziału w ankiecie zapraszamy wszystkie firmy i organizacje, niezależnie od wielkości, pochodzenia kapitału, czy stopnia zaangażowania w działania CSR. Chcemy poznać nie tylko obszary i tematy, które w tym momencie są dla firm najważniejsze, ale również zasoby, którymi dysponują przedsiębiorstwa, by planować i wdrażać projekty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu” – mówi Mariusz Kielich, kierownik ds. komunikacji w CCIFP.

Badanie ma charakter cykliczny, co pozwala na pokazanie ewolucji działań i tendencji w zakresie CSR na polskim rynku. Tegoroczna ankieta poszerzona została o kilka pytań dotyczących zaangażowania organizacji w walkę z pandemią, a także o wpływ obecnej sytuacji sanitarnej i gospodarczej na dotychczasową politykę CSR firm.

Raport z badania zostanie zaprezentowany w grudniu 2020 roku, w trakcie jednego ze spotkań online organizowanych przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą. Raport z poprzedniej edycji badania CSR w praktyce – barometr Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej jest to pobrania na stronie CCIFP.

PRoto.pl jest patronem medialnym badania. (mb)

 

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin