RZ: W PiS casting na spin doktora

dodano: 
16.12.2010
komentarzy: 
0

W szeregach Prawa i Sprawiedliwości toczy się właśnie rozgrywka o pozycję spin doktora. Szanse na objęcie tej funkcji mają jedynie Jacek Kurski lub Adam Hofman – wynika z informacji Rzeczpospolitej.

Dziennik przypomina, że PiS ma obecnie deficyt kadrowy na tym polu. Paweł Poncyliusz i Joanna Kluzik-Rostkowska, odpowiedzialni za kampanię prezydencką Jarosława Kaczyńskiego, tuż po wyborach popadli w niełaskę, by ostatecznie założyć własne ugrupowanie. Przyłączyli się do nich dotychczasowi spin doktorzy partii Adam Bielan oraz Michał Kamiński.

Obecnie trwa rywalizacja pomiędzy Jackiem Kurskim a Adamem Hofmanem. Pierwszy odpowiadał m.in. za zwycięską kampanię prezydencką Lecha Kaczyńskiego w 2005 roku. Jak mówi informator Rzeczpospolitej, Kurski przygotowywał ostatnio konferencję PiS z 10 grudnia "Pamięć i zobowiązanie", z której Jarosław Kaczyński był zadowolony. Z kolei Hofman wraz z Mariuszem Kamińskim zorganizowali ostatnio konwencję młodzieżówki PiS.

„Kurski jest genialny, kiedy jest w formie. A Hofman ma parcie na szkło i niekiedy ciekawe pomysły. Ta rywalizacja, jeśli nie zamieni się w wojnę, będzie kreatywna dla partii” – przekonuje na łamach Rzeczpospolitej jeden z członków Komitetu Politycznego PiS. (bs)

Źródło:

Rp.pl, W PiS casting na spin doktora, Jarosław Stróżyk , Wojciech Wybranowski, 16.12.2010
komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin