Rzeczniczka PiS przeprasza Jerzego Owsiaka za swój tweet

dodano: 
01.02.2019
komentarzy: 
0

Rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości opublikowała na Twitterze przeprosiny skierowane do Jerzego Owsiaka, szefa WOŚP, które dotyczyły wcześniej dodanego przez nią wpisu. Beata Mazurek opublikowała grafikę, która miała przedstawiać m.in. dom Owsiaka. W rzeczywistości zdjęcie przedstawiało Uniwersytet WOŚP. Sprawę opisuje portal tvn24.pl.

Źródło: twitter.com/beatamk

„Panie J. Owsiak, po zapewnieniu, że jest to Uniwersytet WOŚP do celów edukacyjnych, przepraszam za podanie informacji, która notabene od dłuższego czasu funkcjonuje w internecie” – napisała Beata Mazurek w treści posta na Twitterze. Rzeczniczka PiS dodała również, że cieszy się, że dzięki jej wpisowi Owsiak zyskał możliwość wyjaśnienia tej sprawy.

W tweetcie, za który przeprosiła była grafika porównująca, jak mieszka „bogacz” Jarosław Kaczyński, a jak „biedakami z opozycji”. Jednym z przykładów był m.in. pokaźny budynek podpisany, jako „namiot Jurka Owsiaka”. Do wpisu szybko odniósł się szef WOŚP, który na Facebooku napisał: „Proszę o natychmiastowe przeprosiny za »namiot Jurka Owsiaka«. Po prostu słowo »przepraszam« – i odpuszczam! To prosty zabieg, który proszę uczynić na swoim Twitterze”. Dodał również, że w budynku prowadzone są szkolenia wolontariuszy Pokojowego Patrolu, a na świadków może powołać 10 tys. osób, które w tym budynku ukończyły kursy wolontariackie.

Źródło: Facebook.com/Jerzy Owsiak

Na koniec dodał, że oczekuje przeprosin w ciągu 48 godzin. (pm)

* pisownia oryginalna

Zdjęcie główne: twitter.com/beatamk

Źródło:

tvn24.pl, Rzeczniczka PiS przeprosiła Jerzego Owsiaka, 1.02.2019
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin