Snapchat testuje tagowanie osób w Stories

dodano: 
13.03.2018
komentarzy: 
0

Snapchat testuje funkcję tagowania użytkowników w materiałach publikowanych w Stories – podaje techcrunch.com. W rozmowie ze źródłem potwierdzili to przedstawiciele aplikacji Evana Spiegela. Nie chcieli jednak zdradzać szczegółów dotyczących sprawdzanej obecnie opcji – czytamy.

Jak pisze autor tekstu Josh Constine, nowa funkcja miałaby pozwolić użytkownikom komunikować się ze sobą za pośrednictwem Stories czy promować ulubionych influencerów, do których dzięki otagowaniu inne osoby mogłyby łatwiej dotrzeć.

Źródło: twitter.com/nyactor

Aby skorzystać z opcji tagowania, po zrobieniu zdjęcia czy nagraniu wideo w polu dodawania tekstu będzie trzeba obok znaku „@” wpisać nick wybranego użytkownika. Obecnie tylko ograniczona grupa internautów ma dostęp do testowanej funkcji – czytamy.

Jak zauważa źródło, po tym, jak Instagram skopiował całą ideę Stories od Snapchata, teraz to przedstawiciele aplikacji Spiegela przy tworzeniu nowego narzędzia wzorowali się na tym, co już wcześniej zostało wprowadzone w serwisie należącym do Marka Zuckerberga. (pp)

Źródło:

techcrunch.com, Snapchat finally adds @ mention tagging, Josh Constine, 08.03.2018
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin