Sokołowski i Hofman - współpracownicy, choć z własnymi agencjami

dodano: 
02.12.2015
komentarzy: 
2

„O tym, że Hofman i Sokołowski szykują wspólny biznes, słyszeliśmy już pod koniec października” - czytamy w serwisie Kulisy24.com. Adam Hofman i Mariusz Sokołowski przyznają, że współpracują, choć oczywiście nie w ramach jednej agencji.

Jak informuje źródło, Sokołowski i Hofman „działają i planują działania razem”. Autorzy artykułu zwracają uwagę także na fakt, że wspólnik Mariusza Sokołowskiego - Michał Wiórkiewicz to były współpracownik Hofmana. Ten zaś wciąż ma „wpływy” w partii rządzącej, a Sokołowski „bazę danych i kontaktów w organach ścigania” – czytamy. „Nie sądzę, by panowie narzekali na brak klientów” – podkreśla autor.

Jak niedawno informowaliśmy, Sokołowski wraz z Michałem Wiórkiewiczem założył R4S. Podobnie jak Hofman, który również zdecydował się na własną agencję. Obaj przyznają, że razem pracują, ale podkreślają przy tym, że nie prowadzą jednej agencji.

„Uważam, że jego kompetencje uzupełniają moją ofertę” – powiedział Hofman o Sokołowskim w rozmowie z PRoto.pl. Były rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji przyznał: „współpracuję z najlepszymi ekspertami na rynku”. Hofman zaś ceni „unikalne kompetencje i profesjonalizm” Sokołowskiego.

 „Jeżeli miałbym wymieniać wszystkie agencje, z którymi współpracuję, zabrakłoby palców u dłoni” – tak odpowiedział Sokołowski PRoto.pl na pytanie o prawdziwość doniesień. Hofman także podkreślił, że współpracuje z różnymi podmiotami na rynku, „dlatego, że w zależności od projektu wybiera się współpracowników”. Dodaje również, że zna Mariusza Sokołowskiego od dawna oraz „by nie prowadzić działalności jednowymiarowej, zorientowanej w jedną stronę, potrzebne są czasem tego typu działania”. (ak)

Czytaj także:

http://www.proto.pl/aktualnosci/mariusz-sokolowski-z-wlasna-agencja-pr

http://www.proto.pl/aktualnosci/byly-rzecznik-pis-zalozy-wlasna-agencje-...

Źródło:

własne/Kulisy24.com, byli rzecznicy PiS i policji razem w pijarze, Sylwester Latkowski, Michał Majewski, 01.10.2015
komentarzy:
2

Komentarze

(2)
Dodaj komentarz
03.12.2015
20:05:59
Magdalena
(03.12.2015 20:05:59)
Czy przy tak częstym powtarzaniu nazwisk nie wystarczyłoby podlinkować ich tylko raz? Bardzo niewygodnie czyta się tekst, w którym praktycznie w każdym wierszu jest świecący na niebiesko link...
02.12.2015
16:51:20
przepraszam
(02.12.2015 16:51:20)
Miałem wrażenie, że PRoto PRomuje PRawdziwych PRofesjonalistów branży PR. A o kim my tu czytamy?
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin