Solski Burson-Marsteller z nowymi klientami

dodano: 
01.02.2016
komentarzy: 
0

Agencja odpowiada za regularną obsługę PR firm Amadeus, Warimpex i CMC Markets. Do zadań Solski Burson-Marsteller należą m.in. doradztwo komunikacyjne oraz relacje z mediami.

Agencję wybrano w trybie konkursowym lub z polecenia. Za działania odpowiada Michał Miłowski, Manager w zespole Corporate Communications. We współpracy z klientami uczestniczyć będą również konsultanci: Piotr Domański, Monika Leszczyńska i Michał Danikiewicz.

Umowy podpisano na rok z możliwością przedłużenia.

Amadeus IT Group (http://www.amadeus.com) to dostawca rozwiązań technologicznych i usług przetwarzania danych dla lotnictwa i turystyki. .

Warimpex (http://www.warimpex.com) to spółka inwestycyjno-deweloperska z siedzibą w Wiedniu, działająca w 7 krajach europejskich i notowana na giełdach w Wiedniu i w Warszawie. Jest właścicielem, współwłaścicielem lub podmiotem prowadzącym 15 hoteli o łącznej liczbie ok. 3700 pokoi, takich jak np. hotel InterContinental w Warszawie czy hotel andel’s położony na terenie łódzkiej Manufaktury.

CMC Markets (http://www.cmcmarkets.com/pl-PL/strona-glowna) jest międzynarodowym brokerem kontraktów na różnice (CFD) i Forex. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin