Sposób na tremę

dodano: 
04.08.2011
komentarzy: 
0

Drżący głos podczas przemówienia, trzęsące się, spocone dłonie, nieskładne zdania – znacie to z autopsji? Niezależnie od wagi spotkania i wielkości audytorium wiele osób boryka się z tremą.

I choć z fizycznymi objawami tej nieprzyjemnej przypadłości niełatwo się walczy, to sumiennie przygotowując się do każdego wystąpienia publicznego możemy je zniwelować. Warto opracować sobie scenariusz takiego spotkania, przemyśleć pytania, które mogą nam zadać słuchacze i opracować sobie na nie odpowiedzi. Dobrym i skutecznym sposobem jest ćwiczenie prezentacji w domu, przed lustrem lub - jeśli mamy taką możliwość - nagranie się domową kamerą. Później, oglądając swoje wystąpienie, sami zauważamy jego mankamenty.

Podczas szkolenia z zakresu wystąpień publicznych nie tylko je zauważysz, ale dostaniesz profesjonalną poradę na temat tego, co i jak poprawić, by wystąpienia szły gładko. Nauczymy Cię na nim zarówno przygotowywania wystąpienia, jak i sztuk prezentacji. Zapoznamy Cię z technikami komunikacji werbalnej i pozawerbalnej, przećwiczymy przed kamerą Twoje wystąpienie, poznamy sposoby na zniwelowanie Twoich indywidualnych potknięć. Prowadzący szkolenie nie tylko powie Wam co źle robicie, ale przede wszystkim , jak robić to dobrze. Już 23 sierpnia w Warszawie macie szansę skorzystać z takiego szkolenia!

Zapraszają PRoto.pl i Lighthouse Solutions. Zapisz się już dziś!


komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin