Stephen Hawking promuje nowego Jaguara

dodano: 
16.03.2016
komentarzy: 
0

W kampaniach Jaguara pojawiały się czarne charaktery, w ich rolę wcielili się tacy brytyjscy aktorzy jak: Tom Hiddleston, Mark Strong, Nicholas Hoult czy Ben Kingsley. Teraz do ich grona dołączył profesor Stephen Hawking – podaje creativity-online.com.

Jak czytamy, naukowiec wystąpił w reklamie modelu F-Pace’a, pierwszego SUV-a Jaguara. Reżyserem filmu jest Tom Hooper.

Spot przedstawia młodego mężczyznę, jadącego SUV-em po górskich drogach do nowoczesnej kryjówki ciemnego charakteru. Okazuje się nim Stephen Hawking. Obaj wchodzą do podziemnego pomieszczenia kontrolnego i wymieniają kilka zdań o prawach, którymi rządzi czas oraz grawitacja. Na słowa mężczyzny: „Jesteśmy mistrzami czasu i przestrzeni” Hawking odpowiada: „I wszyscy jeździmy Jaguarami. Ha Ha Ha”.

Creativity-online.com informuje również, że naukowiec zamieścił reklamę na swoim facebookowym profilu. Dodał do niej taki komentarz: „Wszyscy znacie mnie jako profesora Stephena Hawkinga, fizyka, zmagającego się z pojęciami czasu i przetrzeni. Mam jednak drugą stronę, której być może nie znacie: Stephen Hawking - aktor. Zawsze chciałem zagrać typowy brytyjski czarny charakter. I teraz, dziękuje Jaguarowi, że spełnił moje marzenie”.

Autorem reklamy jest agencja Spark44. (ak)

 

Źródło:

creativity-online.com, Professor Stephen Hawking Is Jaguar's Latest 'British Villain', Alexandra Jardine, 09.03.2016
komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin