Świeżak bohaterem krótkometrażowego filmu akcji

dodano: 
13.11.2017
komentarzy: 
0

Półminutowe wideo, opublikowane na profilu youtubera o nazwie chaseit, wydaje się profesjonalnym klipem reklamowym wykonanym na zlecenie Biedronki – czytamy w portalu innpoland.pl. Mógłby on uchodzić nawet za krótkometrażowy film akcji, gdyż posiada wszelkie elementy odpowiednie dla tego gatunku – gigantyczny potwór, duże miasto, przerażeni mieszkańcy oraz strzelające pociskami myśliwce. Mimo że film został stworzony przez amatora, to efekty specjalne są na bardzo wysokim poziomie - opisuje źródło.

Jak czytamy dalej, wideo rozpoczyna się ujęciami bloków znajdujących się w centrum Warszawy. Po chwili na jeden z nich pada cień – okazuje się, że w kierunku Pałacu Kultury i Nauki zmierza ogromny Świeżak, potocznie znany jako Pieczarka Piotrek. W tle słychać krzyki przerażonych mieszkańców, a do akcji wkraczają siły lotnicze. W tym momencie film się kończy i dalszy ciąg historii jest nieznany.

Film zdobywa coraz większą popularność wśród widzów, którzy chętnie dzielą się swoimi opiniami w komentarzach pod wideo na YouTubie – pisze autor tekstu.

Nagranie jest kolejnym przykładem na to, że promocja związana z Gangiem Świeżaków jest dla Biedronki wyjątkowo udana. Jak podaje innpoland.pl, powołując się na portal dlahandlu.pl, w ostatnim roku w mediach pojawiło się 4119 publikacji na temat dyskontu. Pozytywnych informacji było aż 95 proc., a większość z nich związana była właśnie ze Świeżakami. (jg)

Źródło:

innpoland.pl, Za taką darmową reklamę Biedronka powinna go całować po rękach. Internauta stworzył film na miarę Oskara, 09.11.2017
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin