Szczęście chodzi parami – akcja charytatywna zorganizowana na rzecz Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą"

dodano: 
14.01.2020
komentarzy: 
0

W grudniu 2019 roku Agencje PA, Novem i Click Community wystartowały z akcją charytatywną. W ramach wydarzenia stworzyły personalizowane skarpety, z których dochód zostanie przeznaczony na Fundację Dzieciom „Zdążyć z pomocą". Będzie je można kupić do lutego 2020 roku, dzięki czemu mogą stać się one prezentem na Dzień Babci i Dziadka oraz Walentynki.

PA, Novem i Click Community wspierały już kreatywność i pomysłowość, przygotowując konkurs dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka. Teraz zorganizowały akcję „Podaj dalej, bo #ParaCzyniDobro" i wyprodukowały kilkaset par personalizowanych skarpet. Zebrane pieniądze posłużą m.in. na leczenie, rehabilitację, zakup lekarstw i sprzętu medycznego, pomoc edukacyjną dla dzieci z porażeniem mózgowym, wadami serca, autyzmem, zespołem Downa, dystrofią mięśniową, epilepsją i chorobami nowotworowymi.

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” jest organizacją pożytku publicznego i działa od 1998 roku. Obejmuje opieką ponad 36 000 chorych dzieci z całego kraju.

„(...) Każdy pomysł, dzięki któremu można pomóc osobom chorym i potrzebującym wsparcia, jest ważny i niezwykle potrzebny. Kolorowe skarpety dały radość nie tylko kupującym lub obdarowanym, ale również naszym podopiecznym. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się już w inicjatywę  »Podaj dalej, bo #ParaCzyniDobro«. To akcja, dzięki której robi się cieplej nie tylko w stopy, ale i na sercu” – mówi Monika Sadowska, rzecznik prasowy Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji i jej wsparcia znaleźć można na stronie. (kd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin