TAILORS Group poszerza zakres współpracy z Grupą TAURON

dodano: 
12.01.2018
komentarzy: 
0

TAILORS Group rozszerza współpracę z Grupą TAURON. Od stycznia 2018 roku agencja będzie odpowiadać nie tylko za przygotowania kolejnego raportu zintegrowanego online, ale także doradzać klientowi w obszarze relacji inwestorskich i PR-u finansowego. TAILORS Group zajmie się kompleksowym wsparciem w kontaktach z inwestorami instytucjonalnymi, analitykami, inwestorami indywidualnymi, a także mediami finansowymi i branżowymi. Do zadań agencji będzie należało również przygotowywanie materiałów informacyjnych o spółce, wsparcie w organizacji konferencji i spotkań z przedstawicielami rynku kapitałowego oraz dziennikarzami.

Po stronie TAILORS Group za koordynację współpracy odpowiada Jakub Rutkowski. Strony podpisały umowę na czas określony, ale nie udzielają szczegółowych informacji, jak długo będzie ona obowiązywać.

Poprzednio obsługą klienta w zakresie doradztwa w obszarach relacji inwestorskich i PR-u finansowego zajmowała się agencja MSL.

Dotychczas TAILORS Group odpowiadało m.in. za przygotowanie treści raportu za 2016 r. i pełne wdrożenie online. Grupa TAURON współpracuje z agencją już od kilku lat.

TAILORS Group korzysta z danych Instytutu Monitorowania Mediów. (pp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin