Teatr Kamienica z nowym menedżerem ds. PR i komunikacji marketingowej

dodano: 
16.05.2018
komentarzy: 
0

Z początkiem maja 2018 roku Patrycja Pawlik objęła stanowisko menedżera ds. PR i komunikacji marketingowej w Teatrze Kamienica. Odpowiada za prowadzenie wszystkich działań public relations, w tym tworzenie i realizację strategii komunikacji, media relations oraz koordynację działań w mediach społecznościowych. Zajmuje się też tworzeniem i wdrażaniem kampanii i innych aktywności marketingowych obejmujących ATL, BTL i online.

Pawlik poprzednio odpowiadała za wizerunek Targów Kielce oraz innych wydarzeń, które odbywały się w Kielcach, takich jak Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, Międzynarodowe Targi Rowerowe Kielce Bike-Expo czy targi branży dziecięcej Kids’ Time. Wcześniej pełniła też m.in. funkcję prezesa zarządu Fundacji Invictus, wspierającej uzdolnioną sportowo młodzież. Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim oraz zarządzania mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Studiowała też na Aberystwyth University w Wielkiej Brytanii.

Poprzednio działaniami PR dla Teatru Kamienica zajmowała się Monika Dziekan, która w styczniu 2017 roku została dyrektorem zarządzającym instytucji. Od stycznia do września 2017 roku w Teatrze Kamienica jako specjalista ds. PR pracowała również Magdalena Stremplewska. (pp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin