Tesco dodaje do swojej oferty piwo i prosecco dla kotów i psów

dodano: 
08.12.2017
komentarzy: 
1

Jak podaje portal dlahandlu.pl, sieć Tesco w Wielkiej Brytanii wprowadza nowe produkty dla zwierząt w ramach tegorocznej kampanii świątecznej „Everyone’s Welcome at Tesco this Christmas”. Jest to odpowiedź na zwiększający się z roku na rok popyt na prezenty, które klienci kupują dla swoich pupili pod choinkę.

Jak czytamy dalej, sieć zaznacza, że nowe produkty są przyjazne dla kotów i psów i zostały stworzone przy pomocy lekarzy weterynarii. Pawsecco to bezalkoholowy niegazowany napój „winny” bez winogron, zawierający mieszankę bzu czarnego, pokrzywy, żeń-szenia i wapna, zaś piwo Bottom Sniffer wykonane jest z lnu, mniszka lekarskiego, łopianu i pokrzywy.

Oprócz piwa i prosecco dla zwierząt Brytyjczycy znajdą jeszcze w ofercie Tesco: panettone dla kotów (rodzaj wypieku – przyp.red.), kalendarz adwentowy dla psów, świąteczne krakersy dla czworonogów, a także smakołyki typu świąteczny obiad z indyka, pasztet z szałwią i marchewką czy świąteczne puddingi dla psów, podaje źródło.

„W przeszłości zwierzaki mogły spodziewać się resztek z świątecznego stołu. (…) W tym roku właściciele zwierząt domowych mogą pójść o krok dalej. Podczas świątecznej kolacji wszyscy cieszą się szklaneczką szampana lub piwa, a koty i psy po raz pierwszy, również mogą dołączyć do swoich opiekunów” – informuje dlahandlu.pl cytując wypowiedź Fiony Moss, kierowniczki działu żywności i akcesoriów dla zwierząt w Tesco.

Oba napoje są już w sprzedaży w sieciach w Wielkiej Brytanii i kosztują trzy funty za butelkę. (jg)

Źródło:

dlahandlu.pl, Tesco wprowadza w ofercie świątecznej piwo i prosecco dla kotów i psów, 28.11.2017
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin