Trwają zgłoszenia do konkursu „Office Superstar”!

dodano: 
01.07.2019
komentarzy: 
0

Nadal trwają zgłoszenia do trzeciej edycji „Office Superstar” – konkursu organizowanego przez CBRE, w którym wyłaniane są najlepsze biura w Polsce.

Celem konkursu jest przedstawienie organizacji, które tworzą komfortową i przyjazną przestrzeń dla swoich pracowników. Skierowany jest on do wszystkich najemców i właścicieli przestrzeni biurowych.

Firmy mogą zgłaszać biura w dwóch wybranych kategoriach, których łącznie jest 16. Do wyboru jest sześć branż: finansowa, SSC/BPO, technologiczna, kreatywna, logistyczna/magazynowa oraz doradztwo biznesowe i prawne, pięć lokalizacji: Trójmiasto, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, cztery rodzaje wnętrz: biuro coworkingowe, przestrzeń socjalna, sala konferencyjna, przestrzeń rekreacyjna oraz jeden rodzaj zastosowanych rozwiązań: innowacje i technologie.

Zgłoszenia oceniać będzie kapituła, w skład której wchodzą: Ewa Andrzejewska, redaktor naczelna Eurobuild CEE, Daniel Bienias, dyrektor zarządzający CBRE, Beata Bochińska, ekspert designu, Radosław Buczkowski, kierownik zespołu projektowego w Signify, Radosław Gajda i Natalia Szczęśniak, autorzy vloga „ Architecture is a good idea”, Łukasz Kałędkiewicz, szef sektora biurowego CBRE, Bogna Kietlińska, socjolog, Ewa Kuryłowicz, architekt, Maciej Markowski, CEO i współzałożyciel spaceOS, oraz Anna Żmijewska, architekt.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. Termin nadsyłania zgłoszeń przedłużono do 26 lipca. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie statuetek odbędzie się na początku października 2019 roku podczas uroczystej gali finałowej w Warszawie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym konkursu. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin