Twitter testuje możliwość wyszukiwania w wiadomościach prywatnych

dodano: 
12.08.2019
komentarzy: 
0

Twitter testuje nową opcję, dzięki której będzie można wyszukiwać rozmówców w zakładce z prywatnymi wiadomościami – informuje socialmediatoday.com. Czytamy, że wyszukiwarka, dostępna w wersji na przeglądarki internetowe, pozwoli znaleźć użytkownika po nazwie profilu i loginie.

Źródło zwraca uwagę, że Twitter nie daje możliwości przeszukiwania treści. Zdaniem autora tekstu, Andrew Hutchinsona, jest to bardzo rozczarowujące, ponieważ właśnie wyszukiwanie tego typu byłoby najbardziej przydatne.

Dalej czytamy, że jest to jedna z wielu aktualizacji, jakie portal społecznościowy wprowadza po odświeżeniu Twittera w wersji na przeglądarki internetowe, takie jak włączenie powiadomień przy dowolnym tweetcie czy możliwość zmiany rozmiaru tekstu.

Do oficjalnej aplikacji dodawanych jest również wiele nowości, które wcześniej testowane były w Twttr, czyli Twitterze w wersji beta – dodaje źródło. Jedną z nich jest czasowe wyłączanie powiadomień push. (ak)

Źródło:

socialmediatoday.com, Twitter's Testing a New DM Search Option Among Various Other Tweaks, Andrew Hutchinson, 11.08.2019
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin