Usuwanie wysłanych wiadomości w Messengerze dostępne globalnie

dodano: 
08.02.2019
komentarzy: 
0

W połowie listopada 2018 roku informowaliśmy, że Facebook rozpoczął wprowadzanie w niektórych krajach, w tym m.in. w Polsce, funkcji usuwania wysłanych wiadomości. Teraz opcja jest już dostępna globalnie dla wszystkich użytkowników aplikacji – czytamy na stronie messengernews.fb.com.

Po wysłaniu wiadomości, użytkownik ma ograniczony czas na jej usunięcie – może to zrobić w ciągu dziesięciu minut, wybierając opcję „usuń dla wszystkich”. W miejscu wiadomości u każdego z uczestników rozmowy pojawi się informacja o usunięciu treści.

usuwanie wiadomości w aplikacji Messenger
Źródło: messengernews.fb.com

Równocześnie nadal dostępna jest możliwość usunięcia wiadomości tylko u nadawcy – wystarczy zamiast opcji „usuń dla wszystkich” wybrać „usuń dla siebie”. Obie możliwości wyświetlają się jedna pod drugą. Skasowana wiadomość będzie w tym przypadku nadal widoczna u pozostałych uczestników konwersacji – czytamy.

Opcja usuwania wysłanych wiadomości jest dostępna w najnowszych wersjach aplikacji, które działają na urządzeniach z systemami iOS i Android. (bm)

Źródło:

messengernews.fb.com, New Messenger Feature Gives You Ability to Remove Messages for Everyone, Anna Askikian, 05.02.2019
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin