WebTalk powiększa zespół dla CityFit

dodano: 
23.05.2016
komentarzy: 
0

Do grona osób obsługujących klienta ze strony agencji dołączyły Kinga Nowotniak-Kucharska oraz Edyta Kempa. Obie pełnią funkcję Account Executive’a w zespole Edyty Nowickiej.

Przyczyną powiększenia zespołu jest rozszerzenie umowy między WebTalk a CityFit.

Kempa zajmie się obsługą i rozwojem kanałów social media oraz działaniami digitalowymi - mailingami i zmianami na stronie CityFit. Nowotniak-Kucharska będzie natomiast odpowiadać za działania offline’owe oraz koordynację otwarcia nowych klubów CityFit.

Edyta Kempa w mediach społecznościowych i na rynku agencyjnym pracuje od 2011 roku. Pierwsze doświadczenia zdobywała w Przeagencji, gdzie wspierała m.in. Grupę Żywiec w realizacji projektów np. dla Guinnessa, Desperadosa czy Festiwalu Birofilia. Później, jako freelancer, współpracowała z takimi agencjami jak K2, The Digitals czy ASPER Interactive Agency, pomagając wdrażać strategię komunikacji dla Hochland, VECTRA, Hyundai Polska, Warka, Bank Pekao SA i Klima-Therm. Z WebTalk związana jest od 2012 roku. Prowadziła działania wspierające takie marki jak ORLEN Warsaw Marathon, Kia Motors Polska, OSHEE czy Saturn.

Kinga Nowotniak-Kucharska w branży internetowej działa od 2011 roku. Ma za sobą pracę w agencjach interaktywnych w Polsce i za granicą. Przez ostatnie dwa lata pracowała na Bałkanach. W Kosowie prowadziła komunikację w mediach społecznościowych oraz działania marketingowe dla Balkan Sunflowers. Później, wspierała biuro prasowe policyjno-prawnej misji Unii Europejskiej EULEX. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin