Facebook zintegruje wiadomości z Messengera i Instagrama dla administratorów stron?

dodano: 
07.02.2019
komentarzy: 
0

Facebook pracuje nad skrzynką odbiorczą dla administratorów stron, do której trafiałyby wiadomości pochodzące zarówno z Instagrama, jak i Messengera – informuje wersm.com, powołując się na raport portalu Axios. Jak czytamy, nowa funkcja miałaby pojawić się jako dodatkowa opcja w istniejącej już aplikacji Menedżer stron na Facebooku.

George Carey-Simos, autor artykułu, wyjaśnia, że wspólna skrzynka Messengera i Instagrama byłaby ułatwieniem dla zarządzających stronami firmowymi, którzy mogliby w jednym miejscu odbierać i odpowiadać na wiadomości pochodzące z obu platform. Nowa opcja nie wpływałaby jednocześnie na odbiór usługi po stronie użytkowników – dodaje Carey-Simos.

Obecnie z Menedżera stron na Facebooku można korzystać zarówno z poziomu przeglądarki, jak i na urządzeniach z systemami iOS oraz Android. Dzięki niemu administratorzy stron mają dostęp m.in. do powiadomień i komentarzy z Instagrama i Facebooka, mogą także odbierać i odpowiadać na korespondencję pochodzącą z Messengera. Połączenie usługi z wiadomościami z Instagrama wydaje się kolejnym krokiem w integracji obu platform – zauważa źródło. (bm)

Czytaj też: Facebook ma zintegrować Messengera, WhatsAppa i Instagrama

Źródło:

wersm.com, Facebook Is Building A New Unified Messaging Experience For Businesses, George Carey-Simos, 06.02.2019
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin