„Wielkie Marki od Kuchni” już 18 listopada. Gościem cyklu będzie marka Lancerto

dodano: 
12.11.2019
komentarzy: 
0

Już 18 listopada 2019 roku odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Wielkie Marki od Kuchni”. Gośćmi zbliżającego się wydarzenia będą przedstawiciele marki Lancerto oferującej męską odzież: Tomasz Ciąpała, CEO i współzałożyciel marki, i Michał Grochala, Brand Manager. Opowiedzą oni o drodze pod prąd na konkurencyjnym rynku. Prezentacji będzie towarzyszyć dyskusja z udziałem zaproszonych gości.

„Wielkie Marki od Kuchni” to cykl seminariów realizowanych przez Superbrands oraz SGH Warsaw School of Economics. W ramach projektu menedżerowie najskuteczniejszych firm działających w Polsce i za granicą, będący gestorami najsilniejszych marek, dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, prezentując opisy przypadków najlepszych praktyk z zakresu strategii marek tak na polskim rynku, jak i na rynkach zagranicznych.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 18 listopada 2019 roku o godzinie 15:00 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (al. Niepodległości 162, sala 152). Wydarzenie ma charakter otwarty. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają albumy Superbrands. Zarejestrować można się na stronie.

PRoto.pl jest partnerem medialnym wydarzenia. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin