Wirtualna Polska: bez specjalisty ds. PR, ale z rzecznikiem

dodano: 
28.02.2014
komentarzy: 
0

Po tym jak Grupa o2 przejęła Wirtualną Polskę, w redakcjach tego ostatniego portalu rozpoczęły się masowe zwolnienia.  Integracja obu spółek miała także wpływ na zmiany w dziale PR firmy.  Anna Matuszak, dotychczas specjalistka ds. PR w Wirtualnej Polsce, w połowie lutego rozstała się z firmą. Nowo utworzone stanowisko rzecznika prasowego objęła natomiast Katarzyna Halicka.

Matuszak pracowała w portalu od października 2009 roku, gdzie współrealizowała politykę komunikacyjną, ze szczególnym uwzględnieniem CSR.

„Połącznie takich biznesów jak nasze pociąga za sobą, co oczywiste, zmiany w strukturze, którą staramy się, w ramach trwającego procesu integracji, dopasować do naszych celów – tłumaczy Jacek Świderski, prezes zarządu Grupy Wirtualna Polska. Jak dowiedziało się Proto.pl, w tej chwili dział PR spółki jest dwuosobowy. Reprezentują go Magdalena Zmorzyńska i Katarzyna Halicka, która objęła nowo utworzone stanowisko rzeczniczki Grupy.

Halicka z branżą Public Relations jest związana od 2000 roku. W sierpniu 2009 objęła stanowisko kierownika zespołu PR Wirtualnej Polski. Odpowiadała m.in. za współtworzenie i realizację strategii komunikacji zewnętrznej oraz wewnętrznej firmy, media relations, eventy i wydarzenia specjalne, public affairs oraz Corporate Social Responsibility. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. (mw)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin