Wizerunek polityków komentuje Wiesław Gałązka

dodano: 
30.09.2005
komentarzy: 
1

Wiesław Gałązka, specjalista ds. marketingu politycznego i wizerunku publicznego, komentował z Wrocławia dla TVN 24 ostatnie posunięcia polityków, które nazwał „przepychankami”. Gość TVN 24 uważa, że Platforma Obywatelska nie była przygotowana na sytuację kryzysową i przegraną. „Pycha została ukarana”, a PO pozostało robienie „dobrej miny do złej gry” – skomentował.
Donald Tusk stracił, jego zdaniem, to, co go przybliżało do elektoratu, czyli uśmiech. Z kolei Lecha Kaczyńskiego skrytykował za niepotrzebne ocieplenie wizerunku z „ostrego szeryfa”, ponieważ oczekiwano od niego właśnie tego, że pozostanie „twardym przywódcą”. A jeśli chodzi o Leppera to „wszelkie liftingi nie będą już w tej chwili skutkować”.

Źródło:

TVN 24, Serwis informacyjny, 29.09.05, 10:02
komentarzy:
1

Komentarze

(1)
Dodaj komentarz
30.09.2005
14:34:39
Jotka
(30.09.2005 14:34:39)
To raczej PiS nie był gotowy na wygrana z Platformą. Świadczy o tym brak innego kandydata na szefa rządu niż Jarosław Kaczyński. Po partii, która w wystąpieniach kreuje się, i swoich liderów (x2) na zdecydowanych, mających wizję, spodziewać się należało od ręki podania kandydatów, a nie takiej opieszałości i nagłej miękkości w stosunku do swoich niedawnych rywali. Żałuję, że będzie to koalicja, i podejrzewam, że zaszkodzi ona Platformie, ponieważ wszystkie możliwe potknięcie i brak realizacji programu PiS z pewnością wyjaśni tym , że "nie dali im" możliwości partnerzy koalicyjni. Rzecz ciekawa, w jaki sposób zmieniła się retoryka Lecha Kaczyńskiego. Wygląda, jakby w ostatniej chwili chował zatrute ostrze do rękawa w rozmowach z Tuskiem. W końcyu nie może go za bardzo obrazić, prawda. Bo z kim zawrze koalicję w tym Sejmie? Chyba nie z SLD?
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin