Wręczenie nagród IPRA Golden World Awards

dodano: 
07.11.2005
komentarzy: 
1

3 listopada w Londynie odbyła się uroczysta gala międzynarodowego konkursu public relations IPRA Golden World Awards 2005, podczas której uhonorowano cztery polskie projekty. Agencja On Board PR odebrała statuetkę w kategorii Public Affairs & Lobbying za projekt „Bezpieczne stosowanie leków” przygotowany dla Unii Farmaceutów – Właścicieli Aptek, Sigma International została nagrodzona w kategorii Investor Relations za projekt „Prywatyzacja PKO BP”, a Profile za akcję nt. prawa dostępu do informacji publicznej „Masz prawo wiedzieć” dla Polskapresse. Czwartą statuetką otrzymała Telekomunikacja Polska za projekt „Telefon do mamy”.
Konkurs IPRA Golden World Awards odbywa się już od ponad 10 lat. Jest najbardziej prestiżowym konkursem tego typu na świecie. Organizatorem konkursu jest IPRA (International Public Relations Association) - Międzynarodowe Stowarzyszenie Specjalistów PR.

komentarzy:
1

Komentarze

(1)
Dodaj komentarz
07.11.2005
22:34:47
recenzent
(07.11.2005 22:34:47)
...a Polska zajęła w tegorocznej edycji 3-te miejsce na Świecie (!) pod względem liczby zdobytych nagród (po USA i Wielkiej Brytanii), co jest moim zdaniem warte odnotowania.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin