Wystąpienia publiczne – praktyczne warsztaty

dodano: 
25.10.2010
komentarzy: 
0

Jeżeli chcesz poprawić jakość swoich prezentacji, polepszyć technikę swoich wystąpień, zapisz się już dziś na warsztaty pt.: Wystąpienia publiczne” , które odbędą się 26 listopada w Warszawie. Warsztaty kierowane są do wszystkich osób, które skutecznie i profesjonalnie chcą prowadzić swoje prezentacje i wystąpienia publiczne. Organizatorami warsztatów są portal PRoto.pl oraz Lighthouse Consultants.


W trakcie warsztatów uczestnicy dowiedzą się:

 • Co to jest skuteczna komunikacja
 • O wszystkich elementach skutecznego wystąpienia publicznego i przekazywania kluczowych przesłań

 • Jak przygotować się do kontaktu z trudnym audytorium oraz prowadzenia wystąpień interaktywnych

 • Jak korzystać z komunikacji werbalnej i pozawerbalnej

 

Do kogo adresowane są warsztaty:

 • Pracowników występujących publicznie
 • Pracowników działów handlowych
 • Pracowników zespołów projektowych
 • Project managerów
 • Kadry zarządzającej firm i instytucji publicznych

 • Osób odpowiedzialnych za kształtowanie pozycji rynkowej firmy

 • Osób odpowiedzialnych za prowadzenie komunikacji zewnętrznej
  i wewnętrznej w firmach i instytucjach państwowych

 • Pracowników działów komunikacji, PR i biur prasowych firm

 • Osób zainteresowanych tematyką

 

Aby zapisać się na szkolenie - wypełnij formularz

Szczegółowy program, a także informacje o prowadzących i organizatorach.

Zapraszamy na szkolenie!

 

SZKOLENIE POPROWADZĄ:

Piotr Mitraszewski Managing Director, Lighthouse Solutions

Ekspert w dziedzinie budowania relacji z mediami. Od ponad dziesięciu lat w public relations. Od ponad sześciu lat prowadzi lub współprowadzi szkolenia. Prowadzi coachingi medialne dla Prezesów największych firm i instytucji w kraju. Z powodzeniem przeprowadził ponad 500 szkoleń z zakresu komunikacji. Autor wielu uhonorowanych i cieszących się uznaniem szkoleń. Jest autorem cyklu szkoleń „Out of the box”, który zdobył wyróżnienie na kongresie Edelman Worldwide w 2006r. w Waszyngtonie. Współwłaściciel i Dyrektor Zarządzający firmą szkoleniową Lighthouse Solutions.

 

 

Przemysław Mitraszewski – Managing Partner, Lighthouse Consultants

Ekspert w dziedzinie zarządzania reputacją i komunikacji kryzysowej. Doradzał firmom z branży finansowej, FMCG, farmaceutycznej, czy telekomunikacyjnej. Z powodzeniem realizował projekty kryzysowe. Autor licznych publikacji na temat zarządzania kryzysem oraz "Crisis Management Approach Process" - metodologii przygotowania do zarządzania kryzysowego. Dodatkowo prowadzi szkolenia medialne i kryzysowe.

 

 

 

ORGANIZATORZY:

PRoto.pl jest polskim portalem tematycznym dla środowiska public relations. Informuje o nowościach w branży, dostarcza praktycznych wskazówek oraz prezentuje różnorodne osiągnięcia naukowe z dziedziny public relations w Polsce i na świecie. Współpracujemy na stałe z osobami, które tworzyły branżę PR w Polsce. PRoto.pl informuje o nowościach z dziedziny social media, posiada także popularne profile na Facebooku i Twitterze.

 

Lighthouse Consultants Lighthouse Consultants to grupa doświadczonych konsultantów specjalizujących się w zarządzaniu reputacją.  Bazując na partnerskiej współpracy i zaufaniu, oferujemy naszym klientom strategiczne doradztwo w planowaniu, realizacji i ocenie działań budujących reputację firmy i jej marek. Dbamy o wizerunek naszych klientów, nadając właściwy kierunek komunikacji z konsumentami, klientami i partnerami biznesowymi, udziałowcami oraz pracownikami.  Na nasze doświadczenia składają się lata pracy zarówno dla największych koncernów jak i małych firm z różnych sektorów gospodarki. Nasze kompetencje to także bliska współpraca z brytyjską firmą Regester Larkin Ltd. uznanym ekspertem w crisis management.

  komentarzy:
  0
  Graficzne pułapki CAPTCHA
  Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
  X

  Zamów newsletter

   

  Akceptuję regulamin