Zbigniew Gajewski szefem jury konkursu Złote Spinacze 2016

dodano: 
12.07.2016
komentarzy: 
1

W czternastej edycji konkursu Złote Spinacze obowiązki przewodniczącego kapituły obejmie Zbigniew Gajewski – zastępca dyrektora generalnego Konfederacji Lewiatan oraz dyrektor Europejskiego Forum Nowych Idei.

Organizatorem konkursu jest Związek Firm Public Relations.

„Przyjmuję zaproszenie ZFPR z ogromną radością, ale nie bez tremy. Po raz pierwszy w historii, w II etapie konkursu o kolejności miejsc na podium będziemy decydować podczas obrad, nie zdając się na czystą statystykę, co może okazać się nie lada wyzwaniem” – powiedział Zbigniew Gajewski. Podkreślił też, że branża PR musi dbać również o swój własny wizerunek, a konkurs Złote Spinacze to jedna z najlepszych dróg do tego celu.

Zgłoszenia do XVI edycji konkursu w 31 kategoriach konkursowych (18 głównych, 2 specjalnych i 11 sektorowych) można nadsyłać do 4 sierpnia do godziny 16 - w pierwszym terminie i do 11 sierpnia do godziny 16 w drugim, ostatecznym terminie.

PRoto.pl jest patronem medialnym konkursu.

komentarzy:
1

Zobacz także...

„W ciągu 10 miesięcy zorganizowaliśmy aż 370 wydarzeń, zaangażowaliśmy 320 stowarzyszeń i fundacji z całej Polski” – o kampanii „Pasaż Tesco. Poznaj bliskiego sąsiada” opowiada Łukasz Kędzior z Tesco Polska…

Czy istnieje jakaś złota zasada, którą powinni kierować się uczestnicy konkursu? Jakie nowości czekają w tegorocznej edycji Złotych Spinaczy? W jaki sposób przedstawić efekty zgłaszanej kampanii?

Tworząc naszą akcję myśleliśmy – na wzór pszczół miodnych – w kategoriach roju. Podstawą było założenie, że jesteśmy partnerami w działaniu - Katarzyna Jagiełło, z Fundacji Greenpeace Polska o kampanii „Adoptuj pszczołę”...

Komentarze

(1)
Dodaj komentarz
12.07.2016
17:52:22
Grażyna
(12.07.2016 17:52:22)
Zbyszek!! To nie będzie łatwe zadanie!! Gratuluję i trzymam kciuki! Choć myślę, że przy drugim etapie bez nalewki się nie obejdzie!
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin