Ilona Grzywińska-Lartigue

Ilona Grzywińska-Lartigue

Obecne stanowisko:

PR Director platformy Netflix w regionie CEE

Od października 2021 roku Ilona Grzywińska-Lartigue pełni funkcję PR Directora platformy Netflix w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Wcześniej pracowała w Lime, firmie oferującej wynajem hulajnóg elektrycznych na minuty. Zajmuje stanowisko Head of Communications w regionie EMEA, na którym odpowiada za zarządzanie całością komunikacji korporacyjnej, produktowej i B2B w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Poprzednio, przez ponad pięć lat, Ilona Grzywińska-Lartigue pracowała w firmie Uber – początkowo jako Communications Manager (2015-2016), a następnie Head of Communications (2016-2020). Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Wonga.com (Communications Director), Yelster digital GmbH (Communication Expert), MSL Group (PR & Social Media Consultant) czy Grono.net (Communications Officer). W latach 2010-2015 prowadziła własną agencję PR – Webkomunikacja.pl. W przeszłości była także wykładowczynią na Uniwersytecie Warszwskim – uczyła o socjologii, public relations i strategii promocji. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyła politologię (studia magisterskie) oraz nowe media i politykę (studia doktoranckie).

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin