Tomasz Zacłona

Obecne stanowisko:

Rzecznik prasowy, wykładowca

Nauczyciel akademicki (PWSZ w Nowym Sączu) w tym także wykładowca studiów podyplomowych z zakresu public relations na Uniwersytecie Jagiellońskim. W przeszłości prowadził zajęcia w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie (studia podyplomowe) i Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu oraz w projekcie: „Kompetentny nauczyciel” realizowanym przez Uczelnie Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Jest osobą czynnie zaangażowaną w prace organizacyjne na rzecz Uczelni oraz współpracę PWSZ ze środowiskiem lokalnym. Ponadto jest opiekunem dwóch studenckich kół naukowych działających w Instytucie Ekonomicznym PWSZ w Nowym Sączu.
Posiada bardzo bogate doświadczenie jako trener i konsultant współpracujący z instytucjami szkoleniowymi, podmiotami gospodarczymi i organizacjami non – profit. Prowadził szkolenia m. in. dla: PKO BP, Jeronimo Martins Dystrybucja S.A, Bumar Łabędy S.A., Wasko S.A., Polskie Tatry S.A., VAN PUR S.A., NEOdom Sp. z o.o., Kopalnia Surowców Skalnych w Klęczanach Sp. z o.o. Tematyka realizowanych zajęć koncentruje się na obszarze: public relations, komunikacji społecznej i medialnej, negocjacjach oraz zarządzaniu.
Od 2012 pełni funkcję rzecznika prasowego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu. W latach 2013 – 2014 był członkiem Powiatowej Rady Zatrudnienia dla Powiatu Nowosądeckiego. Posiada doświadczenie na stanowisku kierowniczym.
Jest autorem ponad trzydziestu publikacji naukowych i popularnonaukowych.

Zobacz także...

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin