Attention Marketing

Al. Jerozolimskie 92
Warszawa
+48 605 561 861

Zespół:

Adam Sanocki
Maciej Sokołowski
Dawid Michnik

Najwięksi klienci:

Adecco Poland, AdValue, BZ WBK Leasing, BMG Adwokaci, Comp, Elzab, Novitus, PayTel, Enigma, InSoft, Creotech Instruments, Modis Polska, Spring Professional czy Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych, Fundacja Microfinance Centre.

Informacje dodatkowe:

Attention Marketing, łącząc konsulting z działem badawczym i fundacją, ma wspierać klientów w działaniach marketingowych, komunikacyjnych i sprzedażowych.

W ramach modelu działalności firmy funkcjonują trzy marki: Attention Marketing Consulting, Attention Marketing Research oraz Attention Marketing Institute.
Do zadań Attention Marketing Consulting należą doradztwo biznesowe i komunikacyjne oraz poprawianie kluczowych wskaźników związanych z wizerunkiem i sprzedażą klientów.

Attention Marketing Research z kolei dostarcza content w postaci badań, raportów i analiz rynkowych wykorzystywanych do działań komunikacyjnych i sprzedażowych. Dział badawczy składa się z konsultantów Attention Marketing i zespołu badaczy rynku z PMR Consulting & Research. Liderem zespołu badawczego jest Marcin Rzepka z Partner PMR Consulting&Research.

Attention Marketing Institute to natomiast fundacja, która promuje etyczne działania w marketingu i biznesie. Ma ona również cyklicznie przygotowywać rekomendacje dla firm, instytucji i organizacji pozarządowych w oparciu o aktualne trendy w marketingu, komunikacji i sprzedaży.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin