El Padre z nowym Event Managerem

dodano: 
25.08.2017
komentarzy: 
0

Po pozytywnym przejściu okresu próbnego, z początkiem sierpnia 2017 roku do zespołu agencji dołączył Piotr Czajkowski. Objął nowo utworzone stanowisko Event Managera, które powstało w związku z rozwojem spółki.

Czajkowski jest odpowiedzialny za realizację eventów, działań promocyjnych i ambientowych. Do jego obowiązków należy m.in. obsługa klientów spółki, w tym tworzenie koncepcji kreatywnych, budowanie i tworzenie relacji ze wszystkimi dostawcami agencji z różnych branż czy koordynacja projektów realizowanych dla klientów – od uzyskania zapytania ofertowego, aż do raportu podsumowującego. 

Nowy Event Manager obecnie zajmuje się m.in. projektami dla BBC, PGE czy PKO BP.

Piotr Czajkowski w czasie studiów działał w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie był koordynatorem wielu uczelnianych akcji, m.in. Wampiriady, Studenckiego Nobla, Forex Cup Young czy Wielkich Korepetycji z Historii, a także spotkań naukowych i integracyjnych. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał przy organizacji kampanii społecznych, edukacyjnych oraz konferencji prasowych. Pracował dla firm takich jak Amgen, Eli Lilly, Angelini, Teva, Stada czy Mundipharma. 

Jest absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna ze specjalizacją public relations i branding.

El Padre korzysta z danych Instytutu Monitorowania Mediów. (pk)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin