Rola współpracy na rzecz zrównoważonego rozwoju – temat drugiego dnia 8. Targów CSR online

dodano: 
24.09.2020
komentarzy: 
0

Czego różne branże mogą się wzajemnie nauczyć w zakresie odpowiedzialnego budowania relacji z klientem? Dlaczego warto współpracować na rzecz zrównoważonego rozwoju miast? Jak skutecznie działać razem dla środowiska naturalnego? – między innymi na te pytania będą odpowiadać paneliści 6 października 2020 roku, podczas drugiego dnia 8. Targów CSR. Całe wydarzenie będzie trwało od 5 do 9 października 2020 roku w formule online.

Czytaj także: Kryzys klimatyczny i eliminacja plastiku – tematy pierwszego dnia 8. Targów CSR online

„Otwartość na współpracę to kluczowa wartość skutecznych działań na rzecz zrównoważonego rozwoju. Zgodnie z naszą misją, również na Targach CSR łączymy ludzi, którzy zmieniają biznes oraz inspirujemy biznes, który zmienia świat. Tym bardziej zachęcam do włączenia się w część konferencyjną wydarzenia, które w tym roku potrwa aż pięć dni” – mówi Marzena Strzelczak, prezeska, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Drugi dzień 8. Targów CSR online w części konferencyjnej rozpocznie panel, którego gospodarzem, a jednocześnie partnerem całego wydarzenia jest firma Siemens Polska. Spotkanie będzie poświęcone tematyce miastotwórczości. Dyskusję o największych wyzwaniach stojących przed polskimi miastami będzie można śledzić we wtorek 6 października 2020 roku, w godzinach 10:30-11:20. Chwilę później, od 11:30 do 12:20, BNP Paribas Bank Polska oraz SAPERE rozmawiać będą o tym, co oznacza odpowiedzialność w relacjach z klientem w poszczególnych branżach oraz czego różne sektory mogą się wzajemnie nauczyć. Z kolei podczas panelu „Las inicjatyw”, w godzinach 12:30-13:20 przedstawione zostaną przedsięwzięcia środowiskowe realizowane przez biznes we współpracy z Lasami Państwowymi. Projekty zaprezentują Olga Buczyńska, kierownik zespołu promocji z Centrum Informacyjnego Lasów Państwowych, Joanna Chrapowicka, starszy referent, i Piotr Gruszka, specjalista służby leśnej, oboje z Wydziału Koordynacji Projektów Rozwojowych Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Warszawie.

Części konferencyjne będą transmitowane przez stronę odpowiedzialnybiznes.pl, profil na Facebooku i kanał na YouTubie.

Forum Odpowiedzialnego Biznesu zachęca również do udziału w sesji networkingowej, która odbędzie się po panelach.

Program 8. Targów CSR online dostępny jest na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia.  (kd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin