Agnieszka Zapolska

Agnieszka Zapolska

Obecne stanowisko:

Dyrektor marketingu produktowego i komunikacji

Od września 2020 roku Agnieszka Zapolska pracuje na stanowisku dyrektora marketingu produktowego i komunikacji marek Opoczno i Cersanit. Odpowiada za komunikację i PR (w zakresie strategii komunikacji produktów) oraz marketing produktowy. W wyniku zmian strukturalnych i podziału kompetencji przejęła również obszar zarządzania zespołem designu, który odpowiedzialny jest za graficzną stronę ekspozycji i aranżacji kolekcji (wcześniej działem tym kierowała osoba na stanowisku dyrektora marketingu, o której informacji firma nie przekazuje).

Stanowisko Zapolskiej zostało nowo utworzone i jest efektem połączenia odpowiedzialności za komunikację i marketing produktowy w obszarze płytki ceramicznej marek Opoczno i Cersanit należących do spółki Cersanit.

Poprzednio Agnieszka Zapolska pełniła w firmie stanowisko dyrektora Product Marketingu. Z Cersanit związana jest od 2010 roku – w przeszłości odpowiadała za obszary jakości, następnie objęła stanowisko dyrektora obsługi klienta, a od 2018 roku zarządza portfelem produktowym płytek ceramicznych o obszarze gresów i płytek ściennych. Jest absolwentką studiów MBA w Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Wydziału Technologii Chemicznej na Politechnice Łódzkiej.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin