Dorota Zawadzka

Dorota Zawadzka

Obecne stanowisko:

Rzecznik prasowy, menedżer ds. komunikacji

W czerwcu 2020 roku Dorota Zawadzka rozpoczęła pracę jako rzeczniczka prasowa Work Service – firmy branży HR zapewniającej rozwiązania w obszarze zasobów ludzkich. Zawadzka objęła także stanowisko menedżera ds. komunikacji. Odpowiada za współpracę z mediami, relacje z organizacjami pracodawców i stowarzyszeniami działającymi w obszarze rynku pracy. Przejęła także koordynację autorskiego badania dotyczącego polskiego rynku pracy „Barometr Rynku Pracy”. Włączy się też w projekty społecznej odpowiedzialności biznesu i będzie wspierała w obszarze komunikacji działania wszystkich działów firmy – przede wszystkim marketingu, handlowego i HR. Podlega bezpośrednio prezes zarządu Work Service, Iwonie Szmitkowskiej.

Wcześniej, od marca 2017 roku do grudnia 2018 roku, pracowała jako dyrektor ds. komunikacji i public relations Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Od kwietnia 2011 roku do marca 2017 roku była dyrektorem ds. marketingu i PR w Europejskim Forum Nowych Idei PKPP Lewiatan. W latach 2009-2011 obejmowała stanowisko dyrektora ds. komunikacji oraz rzecznika prasowego spółki CANAL+ Cyfrowy, gdzie odpowiadała za kształtowanie polityki komunikacyjnej platformy CYFRA+, komunikację instytucjonalną, relacje z mediami, program społecznej odpowiedzialności biznesu, a także działania sponsoringowe i koordynację obsługi prasowej autorskich kanałów premium oraz kanałów tematycznych platformy. Do marca 2009 roku była (od czerwca 2008 roku). Odpowiadała m.in. za relacje z mediami, rozwijanie działań o charakterze pro publico bono, działania o charakterze marketingowym, seminaria i konferencje. W przeszłości pracowała też jako dyrektor ds. komunikacji w kancelarii prawnej GESSEL, w UPC Polska jako dyrektor ds. komunikacji oraz jako dyrektor ds. PR i rzecznik prasowy platformy satelitarnej Wizja TV.

Przez kilka lat wykładała public relations na Akademii Ekonomicznej w Krakowie (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny). Studiowała romanistykę na Uniwersytecie Warszawskim, którą ukończyła na uniwersytecie Paris VII Denis Diderot. Jest również absolwentką studiów podyplomowych Institut Francais de Presse na Paris II Assas oraz INALCO.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin