Jerzy Mieńkowski

Partner zarządzający w VMG PR, od października 2013 na czele VMG Events.
Specjalizuje się w projektach z zakresu turystyki indywidualnej i grupowej oraz kompleksowej organizacji eventów, szkoleń i konferencji. W VMG PR koordynował proces kreacji i realizację takich wydarzeń, jak Żeglarski Puchar Trójmiasta oraz cykl imprez Akademii Sportu Klubu Bankowca ZBP. Odpowiedzialny był także za organizację eventów korporacyjnych i szkoleń, m.in. dla TUiR Warta, Basell Orlen, Grupa Azoty, GPEC, DAF Trucks, D.A.D, Sopocki Klub Żeglarski, Grupa LOTOS.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w Wydziale Sportu Polskiego Związku Żeglarskiego, gdzie odpowiedzialny był za organizację regat i zgrupowań kadry olimpijskiej Londyn 2012, współpracę ze sponsorami Związku oraz nadzorował umowę dotacji z Ministerstwem Sportu
i Turystyki. Wcześniej, w firmie Club & Travel, pracował jako Travel Manager piłkarskiej reprezentacji Polski, organizator wyjazdów na imprezy sportowe, takie jak igrzyska olimpijskie w Vancouver, piłkarskie mistrzostwa świata w RPA oraz zawody tenisowe, golfowe i Formuły 1.

Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz podyplomowe studia Menedżerów Turystyki i Menedżerów Projektów
w Szkole Głównej Handlowej. Jest członkiem Stowarzyszenia Menedżerów Projektów. Prywatnie instruktor narciarstwa zjazdowego, łucznictwa, pływania i kinezygerontoprofilaktyki.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin