Mikołaj Nowak

Obecne stanowisko:

współzałożyciel Iskrzenie Studio

Współzałożyciel Iskrzenie Studio, które oferuje usługi z zakresu projektowania graficznego, tworzenia identyfikacji wizualnych, doradztwa strategicznego oraz wsparcia komunikacyjnego, również w social mediach. Wyróżnikiem firmy są działania PR-owe i marketingowe dla produktów i usług związanych z ideą zrównoważonego rozwoju.

Przed założeniem formy pełnił funkcję dyrektora marketingu i promocji telewizji Fokus TV i Nowa TV. Odpowiadał za budowę i realizację strategii marketingowo-promocyjnej oraz wzmocnienie marki kanałów – Fokus TV i Nowa TV. Podlegał bezpośrednio Ewie Latkowskiej, dyrektor operacyjnej w pionie telewizyjnym Grupy ZPR Media.

Mikołaj Nowak jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie – The Polish Open University. Karierę zawodową rozpoczął od współtworzenia w 2005 roku pierwszego polskiego serwisu społecznościowego Grono.net. Następnie, w latach 2008-2011, pracował w Grupie Onet jako Brand Manager ds. społeczności i komunikacji. Przygotował strategię wdrożenia redakcji „Faktów” i jej dziennikarzy do mediów społecznościowych oraz współtworzył redakcję online dziennika. W latach 2016-2017 odpowiadał za komunikację i promocję newsroomu TVN24 BiS w nowych mediach.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin