Monika Frydrych

Monika Frydrych

Obecne stanowisko:

Senior PR Manager Eastern Europe w Zalando

PR i Influencer Marketing Manager z ponad 11-letnim doświadczeniem w strategicznym projektowaniu komunikacji dla globalnych marek sektora beauty i fashion (m.in. Zalando, Chloe, Miu Miu, Rimmel, Bourjois, L’Oreal Paris, adidas) oraz luxury retail, z fokusem na ekspansję na nowych rynkach. Ekspert w skutecznej, autentycznej, wielokanałowej strategii komunikacji, skoncentrowanej na celach biznesowych, zorientowanej na klienta.

Obecnie jako Senior PR Manager Eastern Europe w Zalando prowadzi zespół odpowiedzialny za działania PR na 10 rynkach Europy Środkowo-Wschodniej (Polska, Czechy, Słowacja, Chorwacja, Słowenia, Litwa, Łotwa, Estonia, Węgry, Rumunia).

Swoją karierę rozpoczynała w Dziale PR L’Orèal Paris i kontynuowała w Perfumeriach Douglas. Przez ostatnie 6 lat jako Influencer Marketing Manager Eastern Europe odpowiadała za działania z zakresu PR oraz Influencer Marketingu w Coty - jednej z trzech największych firm kosmetycznych na świecie.

Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz stypendystką Unversiteit Antwerpen w Belgii.

Prywatnie – przedsiębiorca, pasjonatka podróży i nurkowania, zainteresowana tematyką e-commerce, nowych technologii oraz różnic międzykulturowych w biznesie.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin