Monika Kaczmarek-Śliwińska

Obecne stanowisko:

doktor nauk ekonomicznych

Pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego, doradca i trener w obszarze komunikowania się i public relations. Autorka trzech monografii autorskich i ponad 90-ciu artykułów na temat komunikowania się organizacji i public relations. Koordynatorka oraz uczestniczka projektów badawczych. Jest biegłą sądową z zakresu mediów i komunikacji społecznej oraz ekspertką Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w zakresie edukacji medialnej. Członkini Zespołu ds. Alimentów Rzecznika Praw Obywatelskich i Rzecznika Praw Dziecka, w którym zajmuje się problematyką kampanii społecznych. Członkini Zespołu ds. Zrównoważonego Rozwoju i Społecznej Odpowiedzialności Przedsiębiorstw (grupy robocze ds. etyki i standardów oraz ds. oraz edukacji i popularyzacji CSR) przy Ministerstwie Rozwoju.
W okresie 01/2011 - 01/2013 pełniła funkcję Wiceprezesa Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations (PSPR). W okresie 2010-2014 zasiadała w Radzie Etyki Public Relations (dwie kadencje). Jest członkinią Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Public Relations, Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej, Polskiego Towarzystwa Edukacji Medialnej.
Laureatka nagród branżowych” PRoton 2013 w kat. "Osoba/zespół zajmujący się edukacją PR-owską" oraz Lew PR 2013 w obszarze edukacji public relations.
Więcej: www.monikakaczmarek-sliwinska.pl

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin