Piotr Glinkowski

Od lipca 2016 Account Director w Arskom Group. Do jego obowiązków należy: rozwój strategiczny agencji, obsługa jej kluczowych klientów i pozyskiwanie nowych. Glinkowski ma też rozwijać sieć kontaktów agencji, zarówno sportowych, jak i biznesowych.

Od marca 2014 roku PR Manager w spółce PL.2012+. Pełnił tam funkcję PR Managera. W przeszłości był również rzecznikiem prasowym obiektu. Do jego obowiązków należało tworzenie oraz realizowanie strategii marketingowej i komunikacyjnej PGE Narodowego. Odpowiadał także za media relations i komunikację kryzysową między innymi podczas Finału Ligi Europy, meczów piłkarskiej reprezentacji Polski, otwarcia siatkarskich Mistrzostw Świata, Pucharu Świata w Windsurfingu, Speedway Grand Prix of Poland oraz ostatnio podczas Szczytu NATO w Warszawie.

W 2016 roku pracował również dla Związku Piłki Ręcznej w Polsce jako PR Manager Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej EHF Euro 2016. Podczas turnieju odpowiadał za media relations, kształt komunikacji dotyczącej mistrzostw oraz przebieg operacji medialnej.

W przeszłości PR Managerem PL.2012+ był Maciej Topolski, jednak przez pewien czas na tym stanowisku był wakat. Glinkowski posiada doświadczenie w dziennikarstwie telewizyjnym i radiowym. Pracował jako reporter TVN24 przy programie „Czarno na białym”. Wcześniej związany był z RMF FM, TOK FM, Radiem Złote Przeboje i Polskim Radiem Wrocław.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin