Agnieszka Gołąbek w INFARMIE

dodano: 
13.10.2021
komentarzy: 
0

W październiku 2021 roku Agnieszka Gołąbek zaczęła pracę w Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA. Objęła stanowisko Communication and Public Affairs Managerki.

Zajmie się zapewnieniem skutecznej i efektywnej komunikacji zewnętrznej z kluczowymi interesariuszami INFARMY, a także działaniami komunikacyjnymi z zakresu public affairs.

Poprzednio, od września 2018 roku, Gołąbek pracowała w Medicover Polska jako Public Affairs Manager i odpowiadała za budowanie relacji z interesariuszami oraz analizę i strategiczne doradztwo w obszarze zmian legislacyjnych w systemie ochrony zdrowia.

Przed dołączeniem do Medicover Polska jako właścicielka Centrum Kontaktów z Mediami współpracowała z agencjami PR i doradzała klientom z branży usług medycznych, farmacji oraz finansów i ubezpieczeń.

Wcześniej Agnieszka Gołąbek była rzeczniczką prasową Ministerstwa Zdrowia oraz Narodowego Funduszu Zdrowia. Zarządzała komunikacją obu instytucji, prowadziła kampanie informacyjne oraz koordynowała komunikację oddziałów NFZ. Pracowała także w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Mazowieckiej Komendzie Wojewódzkiej Policji, gdzie też odpowiadała za kontakty z mediami.

W INFARMIE Gołąbek przejęła zadania Marty Winiarskiej, a dodatkowo powierzono jej działania public affairs. Winiarska zakończyła pracę w Infarmie. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin