REKLAMA

Instagram będzie magazynować wspomnienia

dodano: 
07.12.2017
komentarzy: 
0

Instagram ogłosił na swoim blogu nową funkcjonalność. Wprowadzonej na początku sierpnia 2016 roku opcji Stories brakowało, zdaniem twórców popularnego serwisu, jednej możliwości – archiwizowania materiałów użytkowników, które automatycznie znikały po 24 godzinach. Instagram wprowadził więc dwie nowe opcje: Stories Archive i Stories Highlights.

O ile dotychczas serwis umożliwiał archiwizowanie i późniejsze przeglądanie tylko dodanych postów, o tyle teraz użytkownicy mogą wracać do swoich automatycznie zapisanych Stories. Funkcja dostępna jest w zakładce profilu, pod ikoną Archiwum.


Źródło: blog.instagram.com/

Zachowane materiały można wykorzystać dzięki drugiej nowej funkcji: Stories Highlights. Sekcja z wyróżnionymi materiałami będzie widoczna na stronie profilu danego użytkownika. Każdy będzie mógł dodawać do niej swoje ulubione Stories – by to zrobić, musi nacisnąć przycisk „Nowe” i wybrać materiał spośród tych, które zapisał dotychczas, a potem dodać jego okładkę i nadać mu nazwę. Stories Highlights będą widoczne w profilu dopóty, dopóki nie zostaną usunięte.


Źródło: blog.instagram.com/

(mp)

Źródło:

http://blog.instagram.com/

REKLAMA

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin