Internauci krytykują Polsat za to, że stacja w trakcie filmu wyemitowała orędzie premiera Morawieckiego

dodano: 
02.02.2018
komentarzy: 
0

Polsat wczoraj wieczorem w trakcie emisji filmu „Diabeł ubiera się u Prady” wyemitował orędzie premiera Mateusza Morawickiego w sprawie sporu na linii Polska-Izrael – pisze press.pl.

Czytaj więcej: Spór Polski i Izraela w sprawie nowelizacji ustawy o IPN

Ostra reakcja USA na zmianę w ustawie o IPN

Jak podaje źródło, początkowo przemówienie Prezesa Rady Ministrów miało być transmitowane o godz. 20 przez Polsat i Polsat News. Z tego powodu przesunięto emisję produkcji „Diabeł ubiera się u Prady”, który miał rozpocząć się o 20.05, co wywołało oburzenie widzów, którzy sprawę komentowali na facebookowej stronie stacji. Z wpisów internautów wynika, że transmisja filmu rozpoczęła się ostatecznie ok. 20.22 – czytamy.

Źródło: facebook.com/polsat

Po godzinie 21 Polsat przerwał emisję ekranizacji powieści Lauren Weisberg i wyemitował orędzie premiera Morawieckiego – informuje press.pl. To również spotkało się z krytyką ze strony widzów.

Źródło:facebook.com/polsat

„Uznaliśmy, że ze względu na wagę obecnej sytuacji nasi widzowie powinni mieć możliwość obejrzenia orędzia premiera Morawieckiego” – wyjaśnił w rozmowie ze źródłem Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat. (pp)

Zdjęcie główne: screen youtube.com / Kancelaria Premiera

Źródło:

press.pl, Polsat przerwał film dla orędzia premiera, widzowie oburzeni, Maciej Kozielski, 01.02.2018
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin