Katarzyna Hałat rzeczniczką prasową Grupy Azoty Zakłady Azotowe „Puławy”

dodano: 
09.07.2020
komentarzy: 
0

1 lipca 2020 roku Katarzyna Hałat rozpoczęła pracę w Grupie Azoty Zakłady Azotowe „Puławy”. Objęła funkcje rzecznika prasowego i kierownika działu komunikacji korporacyjnej – kieruje pracą działu, w którego skład wchodzą: sekcja sponsoringu i relacji inwestorskich, sekcja komunikacji zewnętrznej i sekcja komunikacji społecznej (wewnętrznej).

Poprzednio, od listopada 2016 roku do października 2019 roku, Katarzyna Hałat pracowała w Danone jako Sustainability and External Relations Manager Poland and Baltics. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała jako PR Coodinator w Danone Dairy, PR Specialist w telewizji Polsat, Account Executive w Garden of Words oraz Communications Cordinator i Public Relations Assistant w Reader’s Digest Poland. Jest absolwentką politologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowych studiów CSR na Akademii Leona Koźmińskiego.

Poprzednio obowiązki rzecznika pełnił w firmie Marek Sieprawski, który pozostaje w strukturach firmy na stanowisku kierownika działu komunikacji społecznej. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin