Messenger umożliwi odpowiedź na wybraną wiadomość w konwersacji

dodano: 
22.03.2019
komentarzy: 
0

Facebook dodał do Messengera nową funkcję, która umożliwia udzielenie odpowiedzi na konkretną wiadomość w wątku – informuje socialmediatoday.com, powołując się na portal venturebeat.com. Jak czytamy, ma to ułatwić zrozumienie dyskusji i pozwolić na dłuższe podtrzymanie konkretnych wątków – szczególnie w czatach grupowych.

Aby skorzystać z nowej funkcji, trzeba nacisnąć i przytrzymać dowolną wiadomość w konwersacji, a następnie wybrać opcję odpowiedzi, która będzie dostępna obok dotychczasowych ikon z reakcjami. Po wpisaniu treści wiadomości i jej wysłaniu odpowiedź wyświetli się wraz z cytatem oryginalnej wiadomości – opisuje źródło.

Andrew Hutchinson, autor artykułu, zauważa, że dodana do Messengera funkcja jest rozwinięciem opcji wzmianki, którą Facebook udostępnił w marcu 2017 roku. Podobna opcja odpowiedzi dostępna jest w aplikacji WhatsApp, także należącej do Facebooka – dodaje Hutchinson, przypominając o planach Marka Zuckerberga dotyczących integracji komunikatorów Messenger, WhatsApp i Instagram.

Jak czytamy dalej, opisywaną funkcję odpowiedzi platforma udostępniła wraz z najnowszą aktualizacją aplikacji Messenger, która wprowadza także podgląd Stories znajomych użytkowników bezpośrednio w wątku czatu. (bm)

Źródło:

socialmediatoday.com, Facebook Adds New Option to Clarify Messenger Streams, Andrew Hutchinson, 21.03.2019
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin