Paweł Jurek: z Ministerstwa Finansów do Banku Pekao

dodano: 
01.07.2020
komentarzy: 
0

30 czerwca 2020 roku Paweł Jurek przekazał na Twitterze, że kończy pracę w Ministerstwie Finansów, gdzie pełnił funkcję rzecznika prasowego.

Paweł Jurek twitter

Źródło: twitter.com/Pawel_Jurek

Paweł Jurek z resortem związany był od lutego 2015 roku. Najpierw jako naczelnik prasowy w biurze komunikacji i promocji zajmował się kontaktem z mediami, organizowaniem konferencji prasowych i nadzorowaniem prac zespołu. Zastępował także rzecznika w razie jego nieobecności. W październiku 2018 roku został rzecznikiem prasowym ministerstwa.

Przed przejściem do Ministerstwa Finansów kierował wydziałami prasowymi w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju (od marca 2014 do stycznia 2015) oraz Ministerstwie Edukacji Narodowej (od maja 2013 do marca 2014). Ma doświadczenie dziennikarskie i konferansjerskie – pracował w Radiu Plus Śląsk, Dzienniku Zachodnim i „Gościu Niedzielnym”. Miał także jednoosobową firmę artystyczno-edukacyjną, w ramach której m.in. prowadził wydarzenia sportowe jako konferansjer.

Jak dowiedziało się PRoto.pl, od 1 lipca 2020 roku Paweł Jurek rozpocznie pracę w Banku Pekao. Będzie reprezentować biuro komunikacji korporacyjnej.

Od 1 lipca 2020 roku funkcję rzecznika prasowego Ministerstwa Finansów pełni Iwona Prószyńska. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin