Polskie projekty nominowane w konkursie European Excellence Awards 2018

dodano: 
08.11.2018
komentarzy: 
0

Znamy listę nominowanych projektów w konkursie European Excellence Awards 2018. O nagrody powalczą w tym roku cztery polskie kampanie.

W kategorii Retail wśród nominowanych znalazł się projekt „TAKMAN – Najpozytywniejsza praca świata” realizowany przez On Board Think Kong i zespół BERGERCHOJNACKI dla drukarni Chroma.

Na nagrodę w kategorii Issues & Reputation Management szansę mają natomiast Havas PR Warsaw i Polska Izba Ubezpieczeń za kampanię łamiącą schematy komunikacji o ubezpieczeniach.

Wśród nominowanych znaleźli się też Clue PR i Deloitte oraz PayPal Poland za raport „Nowe Tygrysy Europy”, który będzie rywalizował o zwycięstwo w kategorii Data Driven Communications.

W kategorii krajowej – Polska, Ukraina, Mołdawia – o nagrodę będzie walczył projekt Santander Bank Polska i BSS Group „Jak jeździsz”, który popularyzuje bezpieczną jazdę na drogach.

Pełna lista nominowanych jest dostępna na stronie.

Nagrody w ramach European Excellence Awards 2018 przyznawane są za wybitne osiągnięcia w dziedzinach PR-u i komunikacji. Pierwsza edycja konkursu odbyła się w 2007 roku.

Tegoroczna gala finałowa odbędzie się 6 grudnia w Dublinie. (pp)

Źródło:

zdjęcie główne: facebook.com/europeanexcellenceawards
komentarzy:
0

Zobacz także...

Agencję doceniono za pracę przy projekcie BIBLIA AUDIO Superprodukcja „Usłysz, czego nie przeczytasz”. LEWIS prowadził działania PR dla kampanii crowdfundingowej, która ma na celu stworzenie pierwszej na świecie Audio Biblii w języku polskim...

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin